Аналітика

Аналітика

Використання облікової системи як інструмент для введення накладних, друк чеків, проведення переобліку, тобто вирішення операційних задач – це лише одна з вирішуваних прикладних задач. Іншою, не менш важливою задачею, є аналіз даних, які вже є в системі. Отримання аналітичних даних — необхідність для прийняття вірних управлінських рішень. Для цього в «АНР-Аптека» є потужний аналітичний блок, що дозволяє отримати різносторонню аналітику, зробити прогнозування, володіти інформацією своєчасно та в необхідному обсязі

Потрібно вирішувати наступні задачі:

1

1

1

Звітність недостатня. Неможливо отримати інформацію з необхідною деталізацією

2

2

2

Побудова аналітики займає багато часу

3

Потрібна аналітика з індивідуальними налаштуваннями та можливістю запам'ятати ці налаштування

Як «АНР-аптека» вирішує ці задачі?

Як «АНР-аптека» вирішує ці задачі?

Аналітику в «АНР-Аптека» можна розділити на декілька видів:

Однією з найскладніших задач роздрібних підприємств є формування правильного асортименту (часто називають асортиментною матрицею)

Звіти фіксованої структури

Звіти гнучкої структури

Спеціалізована аналітика

Звіти фіксованої структури служать для швидкої побудови регламентованої звітності, або звітності для використання персоналом без необхідності детального вивчення системи. Прикладами такої звітності можуть слугувати:

Товарний звіт

Звіт про залишки та рух товару

Звіт про терміни придатності

Звіт про касові зміни

Звіти гнучкої структури дозволяють сформувати аналітику для вирішення більш тонкої аналітики з доступом до реквізитів товарів, чеків, клубних карт та інше (фактично до будь-якого реквізиту довідників або документів). Виконані один раз налаштування такої звітності можна зберегти як індивідуальне налаштування та використовувати в подальшому для швидкої побудови аналогічної звітності.

Спеціалізована аналітика призначена для вирішення конкретних управлінських та операційних задач, включає в себе заздалегідь запрограмовані алгоритми та можливість впливати на результат завдяки ряду користувацьких параметрів. Приклади такої аналітики:

Блок ціноутворення

Блок моделювання товарних залишків

Блок аналітики для маркетингових планів

Блок формування дефектури та виконання замовлень

Дізнатись більше під час безкоштовної демонстрації програми

Дізнатись більше
під час безкоштовної демонстрації програми