Всі відгуки

Всі відгуки

Олександр Лубяніков

директор компанії «Оріс-фарм» Одеса

Хотів би залишити відгук про програму «АНР-аптека». Декілька років тому встали перед вибором нового програмного продукту в роздрібному бізнесі. Вибір робили важко та довго, більше року.

Дивились програми двох системних компаній («АНР-аптека» та «Моріон») та багато «самописних» продуктів. Вибір був зроблений на користь «АНР-аптека». Описувати переваги програми не буду, їх може презентувати менеджер компанії.

Скажу про інше: я ніколи не думав, що в команії, яка займається програмуванням, всі співробітники можуть спілкуватись нормальною, зрозумілою для мене мовою; не говорити ні, радити та покращувати те, що є в нашій компанії. Бути в будь-який момент на зв'язку, працювати у вихідні при форс-мажорах, ніколи не відмовляти і при цьому бути в рази дешевшими групи програмістів в штаті. Хочу відмітити чіткість в роботі, у виконанні тех. задач вчасно, участь в тестуваннях, своєвчасність здачі робіт і фінансову добропорядність. Особливо виділяю директора Романа, менеджера Руслана і програміста Артема. Рівень освіченості, стратегічного та тактичного мислення, спілкування, розвитку та бажання допомогти дуже високий. Дякую вам за вашу роботу і піклування про нас, як клієнта. Компанії розвитку, росту, розширення, хороших фінансових показників і багато вдячних клієнтів)

Коляда Світлана

«Фармацевтична фірма "Дарниця"»

Сама АНР програма дуже зручна у користуванні, інформативна. Розроблений увесь необхідний функціонал, який постійно оновлюється та підлаштовується під новинки законодавства. Телефонувати та вирішувати проблеми зі спеціалістами можна у любий зручний для нас час.

Спеціалісти компетентні ,ввічливі та терпеливі. Особливо тісно співпрацю з Варченко Олександром, який є дійсно спеціалістом у своїй справі. Рекомендую данну фірму для роботи.

Юлія Звекова

«Шератон»

Конфігурація «АНР-аптека» — моя любов! В ній все дуже зручно та функціонально. Є усі мислимі та немислимі звіти для аналізу. Усі необхідні процеси – замовлення, прихід товару, переоцінка, повернення тощо. Обслуговування оперативне та максимально задовільняє запити.

Марина Власова

ФОП «Мордань»

Плюси програми "АНР-аптека": зручний дизайн програми; легкість у використанні; кожного місяця оновлення програми, які надають змогу працювати ще краще; досвідчені програмісти, які у випадку проблем швидко відгукуються. Особливо хочу відмітити Олександра Вітвіцького, який завжди приходить на допомогу

Колектив ТОВ «Аптека №9»

м.Харків

Працюємо 10 років. Все добре. Підтримка ПЗ виконується якісно в найкоротші терміни. Дякуємо. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.